Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Ma Cherie bridal — студія весільноі та вечірньоі моди

Ми раді, що створюєм найзначущі сукні у житті жінки, розробляємо моделі affordable luxury — доступну розкіш. Всі вироби виготовляються у відповідності до високих внушніх стандартів якості і ,звичайно, з любов’ю. В процесі виробництва ми безперервно вдосконалюємо технологіі, відточуємо лекала. З часом, весільна сукня від MaCheriebridal — стане уособленням сучасної класики.

Одним із акцентів, що виділяє наші моделі серед різноманіття інших є легкість та ергономічність корсету. Особлива увага приділяється деталям, з яких складається досконалість та цілісність образу. Ми допомагаємо нареченій виразити свою незалежність, жіночність і чуттєвість.

Майже кожен з наших клієнтів задається питанням: «Чому бренд носить таку назву?» Привідкрив занавіс таємниці, розкажемо, з французської перекладається «моя дорога, моя люба». Улюблене французами звернення «cherie». Чи знайдеться інше слово щоб краще виразити почуття?..

Ми давно відійшли від стереотипу традиційної весільної сукні і надали йому легкість і лаконічний шик, відповідаючи очікуванням сучасних дівчат. Еклектика стилів і легкість, підбір якісних тканин, комбінування різних матеріалів та фактур, а також доповнення новітнішими візуальними і технологічними рішеннями — основне що є в наших моделях.

Торгова марка відмінно зарекомендувала себе як надійний партнер на зовнішньому ринку. На даному етапі ми працюємо над відкриттям салонів не лише в Украіні, але й за кодоном.

Стиль MaCheriebridal наділяє дівчат неприкритою жіночністю та красою, вишукано пікреслює їхню невинність і чистоту.

Ми створюємо історію успішної україінської компанії, яка росте і розвивається з кожним днем, щоб запропонувати жінкам Всього світу високоякісні оригінальні сукні за доступною ціною, створючи і підкреслюючи їх елегантність з характером.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.